Joanna Oset

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 7:00 - 15:00

 

 

ZAKŁAD TRANSPORTOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNY

Zbigniew Radzioch

Dział produkcji i sprzedaży:

46-312 Bodzanowice

ul.Częstochowska 4 

 

Przydatne informacje

W kilku słowach o tym co robimy

Media Społecznościowe

Obsługa Klienta

Obsługa Klienta

 Właściciel 

Zakład Transportowo-Handlowo-Produkcyjny „Polim-Rad” zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów betonowych. Na rynku istniejemy już od 1990 roku. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość naszych wyrobów. 

W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia betonowe oraz podmurówki    
w szerokim wyborze wzorów. Dostępność wielu różnych wzorów pozwala na stworzenie indywidualnej kompozycji. Istnieje również możliwość dostosowania wysokości ogrodzenia w zależności od potrzeb klienta.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją betonowych słupków do siatki leśnej, które wykorzystane mogą być również w sadach czy w celu ogrodzenia prywatnej posesji. 

Nasze wyroby charakteryzuje trwałość i solidność. Wszystkie wyroby produkowane są z najlepszych surowców. Beton z jakiego produkowane są nasze wyroby to beton B-30, w którego skład wchodzi Cement Jedynka (CEM I) z Cementowni Odra Opole. Zastosowanie automatycznego, nowoczesnego węzła betoniarskiego daje doskonałe efekty produkcyjne i wysoką jakość wyprodukowanych wyrobów. Wszystkie elementy ogrodzeń są zbrojone prętami zbrojeniowymi fi 5 żebrowanymi. Każdy element wibrowany jest na stołach wibracyjnych. Możliwość transportu w naszym zakresie. W przypadku zbyt dużych odległości pomagamy w znalezieniu odpowiedniej firmy transportowej. Realizacja zamówień możliwa również poza granicami państwa. W tym roku realizowaliśmy sprzedaż naszych ogrodzeń między innymi                    w Czechach, Niemczech a także we Francji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

O nas

Kinga Radzioch-Hryb

Zbigniew Radzioch

Nasz zespół